Slide background
ucan-simge-slider-alt.png
beko-lsssssss.png

İŞ Makinaları Kiralama

       Günümüzde farklı ihtiyaçları karşılamak adına tasarlanmış pek çok iş makinesi çeşidi yer almaktadır. Bu iş makineleri arasından doğru iş için en uygun olanını seçmek; hem zaman kaybını önler hem de daha az emek harcanmasını sağlayabilir. Ancak iş makinesi kullanımına ihtiyaç duyan şirket ya da kişiler için iş makinesi satın almak oldukça maliyetli bir durumdur. Bu anlamda en uygun olanı ise iş makinesi kiralama seçeneğidir.  Firmamız; şirketlerin iş makinesi ihtiyaçlarını, öz kaynaklarını kullanmalarına gerek kalmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çalışarak çözmelerine imkân tanımaktadır.

İş Makinesi Kiralama ile Maliyetlerinizi Düşürün!
       İş makinesi kiralama, özellikle de kiralayan taraf açısından oldukça avantajlı bir durumdur. Bunların başında da yapılacak iş için şirketin kendi kaynaklarını kullanarak makine satın almasına gerek kalmaması gelmektedir. İhtiyaçlara yönelik ve istenilen süreler boyunca iş makinesi kiralayarak maliyetlerin düşmesi ve beraberinde tasarruf sağlanabilir. Bunun yanında satın alınan makine, şirketlerin işi için en doğru ve en verimli makine olmayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamanız adına Uçan Turizm olarak ihtiyacınıza en uygun makineyi kiralamanıza ve işlerinizden verim almanıza yardımcı olmaktayız.  Sunduğumuz iş makinesi kiralama hizmetinin işletmelerin maliyetlerini azalttığından bahsetmiştik. Bu anlamda kiralanan makinelerde finansman, tamir ve bakım gibi maliyetleriniz olmayacağı gibi aynı zamanda bu işler ile ilgilenen bir ekip de bulundurmanız gerekmeyecektir. Aslına bakılırsa bu hizmet sayesinde gerçek maliyetlerinizi de görebilirsiniz. Çünkü satın aldığınız iş makinesinin gerçek maliyetiniz bilmeniz oldukça zordur. Kiraladığınız iş makinelerinde ise kira faturası, yakıt, tırnak, bıçak ve riper ucu gibi aşınma malzemelerinden başka herhangi bir maliyetiniz bulunmamaktadır.

Profesyonel Bir İş Ortağı ile Çalışın!
      Tüm bunların yanında satın aldığınız iş makinelerinin bakım ve onarım masraflarından siz sorumlu olursunuz. Ancak kiraladığınız makinelerin periyodik bakım hizmetleri ile ilgilenmek zorunda değilsiniz. Üstelik makinelerinizin düşük fiyata satılma riskini de ortadan kaldırırsınız. Bu anlamda iş makinesi kiralama ile ilgili profesyonel bir iş ortağı arıyorsanız, Firmamız olarak geniş araç filomuz ve deneyimli çalışanlarımız ile daima hizmetinizdeyiz.
• İş Makinalarıları fabrika çıkışı 0 km ve eksiksiz teslim eder.
• İş Makinalarıları teslimatı için herhangi bir ek ücret alınmaz.
• İş Makinalarının kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımlar filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılır ve bu işlem için ödenecek ücretler şirketimiz tarafından karşılanır.
• Sigorta kapsamı, kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda şirketimiz kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dâhilindeki tüm teminatları karşılar.
• İş makinalarının servislerde 48 saatten fazla kalması gereken her türlü durumda mağduriyeti gidermek amacı ile 48 saat içerisinde yerine muadil bir araç verir ve bu araç için ek ücret talep edilmez.
• Kasko ve trafik sigorta giderleri karşılar.
• İş makinalarının satın alınması da dâhil oluşan tüm vergileri karşılar.
• Kiralama süresi minimum 12 aydır.

İLETİŞİM BİLGİSİ