Slide background
ucan-simge-slider-alt.png

FİLO KİRALAMA

Filo kiralama; belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketlere araç temin edilmesini sağlayan oldukça avantajlı bir hizmettir. Özellikle günümüzde pek çok işletmenin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri adına binek araçlar, arazi araçları, hafif ticari araçlar, ticari araçlar ve iş makinaları ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak ve finansal avantajlar sağlamak adına pratik çözümler sunar. Şirketimiz olarak 1995 yılından bu yana kamu kurum ve kuruluşlarına, 2008 yılında itibaren ise kurumsal müşterilerimiz için filo kiralama hizmeti sunmaktayız.

Türkiye’nin Tüm Bölgelerine Hitap Eden Filo Kiralama Hizmeti
         Operasyonel filo kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanılabilecek uzun dönemli bir araç kiralama hizmetidir. Bu hizmet; şirketlerin öz sermayelerini kullanmalarına gerek kalmaksızın amortisman, bakım, onarım ve nakit yönetimi işlem maliyetleri ve hırsızlık gibi zarar görme gibi maddi kayıp risklerini aracın mülkiyetine sahip profesyonel şirketlerce karşılanmasına dayanmaktadır. Şirketlerin filo yönetimi için profesyonel bir firma ile çalışmasının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında ise araç alım-satım faaliyetleri yer almaktadır. Yine araç kiralama ile ilgili tüm harcamalar, şirket için gider olarak kaydedilebilir ve bu sayede vergi yönetimi yapılabilir.

         Filo yönetimini profesyonel bir kiralama şirketine devretmek, bütçe anlamında da tasarruf edilmesini sağlar. Bunların yanı sıra; onarım, bakım, kasko, plaka tescili, lastik değişimi, vergi ve sigorta işlemleri ile vakit harcamayarak zamandan tasarruf edilmesine de olanak tanır. Firmamız, bu anlamda araç ihtiyacı bulunan şirketlere esnek çözümler sunmaktadır. Böylece ihtiyacınıza göre hizmetleri kendiniz şekillendirebilir ve ihtiyacınızın dışındaki hizmetlere ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
ww-gold.png
servis.png
ucan-beyaz-logo.png
  • Araçları fabrika çıkışı 0 km ve eksiksiz teslim eder.
  • Araç teslimatı için herhangi bir ek ücret alınmaz.
  • Araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım ve periyodik bakımlar filo kiralamada aracın bakım kılavuzuna göre düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılır ve bu işlem için ödenecek ücretler UÇAN TURİZM tarafından karşılanır.
  • Sigorta kapsamı, kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda UÇAN TURİZM kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortası dâhilindeki tüm teminatları karşılar.
  • Aracın servislerde 48 saatten fazla kalması gereken her türlü durumda mağduriyeti gidermek amacı ile 48 saat içerisinde yerine muadil bir araç verir ve bu araç için ek ücret talep edilmez.
  • Kasko ve trafik sigorta giderleri karşılar.
  • Aracın satın alınması da dâhil oluşan tüm vergileri karşılar.
  • Kiralama süresi minimum 12 aydır.

İLETİŞİM BİLGİSİ