Slide background
ucan-simge-slider-alt.png

DEPOLAMA ALANLARI

      Firmamız olarak 2008 yılında başladığımız antrepo hizmeti dâhilinde müşterilerimize gümrüklü antrepo ve gümrüksüz depolama hizmeti vermekteyiz. Narenciye başta olmak üzere diğer her türlü ürünün depolanabilmesi adına en uygun olanakları sunmakta ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaktayız.

depolama-1.jpg
depolama-2.jpg

MODERN VE GÜVENLİ ALTYAPIYA SAHİP DEPOLAMA ALANLARI

       2008 yılından bu yana sunduğumuz gümrüklü antrepo yanında gümrüksüz depolama hizmeti uluslararası ithalat ihracat yapan firmalara pek çok avantaj sağlamaktadır. Her türlü ürünün depolanabildiği bu alanlar, ürünlerin hammadde aşamasından üretim ortamına ve oradan da tüketim merkezlerine kadar olan tüm faaliyetler dizininin gerçekleştirilmesinde stratejik rol oynayan noktalardır.

       15.000 metrekare açık alana kurulu ve içerisinde 7.500 metre kare kapalı alan barındıran A tipi gümrüklü antrepo alanının yanında, 25.000 metre açık alana kurulu 13.000 metrekare kapalı alana sahip antrepo sahamız Mersin Limanına 5-10 km uzaklığında yer almaktadır.

SOĞUK HAVA DEPOLAMA ALANLARI

        Depolama hizmeti sunduğumuz tüm alanlar, modern ve güvenli alt yapıya sahip oldukları gibi gerekli farklı donanıma da sahiptir. Denizli’de yer alan  toplam 100.000 açık alan içerisinde 4.000 metrekare kapalı alana sahip 200 metrekareden oluşan 12 adet gümrüklü soğuk hava odası içermektedir.Siz de ürünlerinizin gerekli donanımlara sahip hijyenik ortamlarda depolanmasını ve taşınmasını istiyorsanız şirketimiz olarak her daim hizmetinizdeyiz.

sogukdepo.jpg

İLETİŞİM BİLGİSİ